طی مراسمی با حضور ریاست سازمان بسیج اساتید کشور برگزار شد

آیین تکریم و معارفه ی مسوولین بسیج اساتید دانشگاههای لرستان

علی نظری
ضمن تکریم و تجلیل از دکتر حمیدرضا زهره ای، مسوولیت سازمان بسیج اساتید دانشگاههای لرستان به دکتر علی نظری، تفویض و ابلاغ شد

طی مراسمی با حضور دکتر زارعی (مسوول سازمان بسیج اساتید کشور) و سردار کشکولی( فرمانده سپاه لرستان) آیین تکریم و معارفه مسولین سازمان بسیج اساتید دانشگاههای ‌لرستان شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید لرستان، آیین تکریم و معارفه مسولین بسیج اساتید دانشگاههای لرستان با حضور پرشکوه جمع کثیری از اعضای هیات علمی دانشگاهها، فرماندهی و جمعی از پاسداران سپاه استان و مسوولین دفاتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاههای استان برگزار شد.
در این مراسم سردار کشکولی، فرمانده سپاه استان ضمن تاکید بر رویکرد غیرجناحی مجموعه ی سپاه پاسداران و سازمان بسیج اساتید استان، بر لزوم بهره مندی هرچه بیشتر از ظرفیت نخبگانی اساتید بسیجی تاکید کرد.

دکتر زارعی نیز ضمن اشاره به این حقیقت که؛
برخلاف تبلیغات دین ستیزانه ی دشمنان، پشتوانه ی تمام پیشرفتهای علمی کشور ما، فقاهت دینی یک رهبر مسلمان بوده است افزود؛
پیشران همه ی علوم روز کشور از حوزه ی نانو و بایو گرفته تا پیشرفتهای نظامی منجر به سقوط پهپاد فوق مدرن امریکایی، فقاهت رهبری حکیم انقلاب (مدظله) بوده است.
ایشان با تاکید بر این که؛
تفکر بسیجی دنبال سهم خواهی های مدیریتی نیست و همین زبان ما را برای احقاق حقوم مردم و مطالبه گری از مسوولین گویاتر و براتر می کند، افزود؛
تفکر انقلابی به دنبال احیای مردم داری، در کنار سایر مفاهیم کشورداری، از قبیل استانداری و فرمانداری و... است.

ایشان در ادامه رویکرد حل المسایلی سازمان را برگرفته از مطالبات صریح مقام معظم رهبری از جامعه ی دانشگاهی کشور دانست و گفت؛
سازمان بسیج اساتید، یک نهاد انقلابی فراجناحی و مستقل از جریانات مرسوم سیاسی کشور است.
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در ادامه ضمن اشاره به اینکه؛
نفت محوری اقتصاد کشور باید جای خود را به ظرفیت باوری استانها بدهد، افزود؛ تنها ظرفیت گرایی منطقه ای می تواند پل عبور از نفت گرایی قوه ی مجریه باشد. از این رو بسیج اساتید لرستان باید با برش استانی مجموعه برنامه های سازمانی و خلاقیت درونی خود متولی کشف مشکلات و ارائه ی راه حل عبور از چالش های مختلف اقتصادی، فرهنگی اجتماعی و.‌.. در استان باشد.

در این مراسم، دکتر زهره ای گزارشی از عملکرد چندساله ی اخیر بسیج اساتید لرستان ارائه و از اعتماد و همکاری مجموعه ی نهادهای مرتبط با این سازمان و نیز مسولین و اعضای هیات علمی کانونهای استادی بسیج تشکر کرد.
دکتر علی نظری، عضو هیات علمی و استاد تمام دانشگاه لرستان نیز، در سخنرانی خود اهم برنامه های کاری خود را در راستای عمل به منویات و مطالبات رهبری در حوزه ی دانشگاهی ارائه کرد.
در پایان مراسم ضمن تجلیل از زحمات دکتر زهره ای، حکم مسولیت دکتر نظری توسط سردار کشکولی و دکتر زارعی ابلاغ شد

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.