سردار کشکولی در مراسم معارفه مسوول بسیج اساتید دانشگاههای لرستان مطرح کرد؛

اساتید دانشگاه باید نیروی پیشران توسعه ی استان باشند

سردار کشکولی
فرمانده سپاه لرستان در آیین تکریم دکتر زهره ای و معارفه ی دکتر علی نظری به عنوان مسوول سازمان بسیج اساتید دانشگاههای لرستان بر نقش مهم اساتید دانشگاه در پیشرفت استان تاکید کردند

سردار مرتضی کشکولی، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان - در مراسمی که صبح شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ در خرم آباد (دانشگاه لرستان) به منظور تکریم و معارفه ی مسوولین سازمان بسیج اساتید دانشگاههای لرستان برگزار شد- در سخنانی، مهم ترین ویژگیهای استاد بسیجی را انقلابی بودن، معنویت گرایی و اخلاق مداری، قانون گرایی و تلاش هرچه بیشتر برای توانمندسازی دانشجویان دانست.
وی در ادامه افزود؛.یک استاد بسیجی، یک استاد دغدغه مند برای تربیت دانشجوست؛ آن هم دانشجویی که برای رفع مشکلات جامعه توانمند شده باشد».
سردار کشکولی مشارکت هرچه بیشتر روحانیون، اساتید و معلمان را برای تحقق مفاهیم گام دوم انقلاب اسلامی، یک ضرورت مهم و نقش اساتید دانشگاه را یک نقش پیشران و مهم دانست.

سردار کشکولی با تأکید بر اینکه :«دانشگاه باید نقش اثرگذاری در رفع مشکلات جامعه (استانی) داشته باشد» بر این نکته هم تاکید کرد که :«یک استاد بسیجی هم باید مدافع نظام باشد و هم اهداف بزرگ انقلابی را دنبال کند؛ یعنی همان مفاهیمی که مقام معظم رهبری آنرا در قالب مفهوم نظام انقلابی، توضیح داده اند».

سردار کشکولی، اظهار داشت:«تمدن سازی نوین اسلامی، هدف بزرگی است که باید در راستای رسیدن کامل به این هدف حرکت کنیم».
در ادامه ی این مراسم دکتر مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور نیز به تبیین رویکرد نوین این سازمان در ترازهای استانی و کشوری پرداخت.
در پایان این مراسم ضمن تجلیل از زحمات دکتر حمیدرضا زهره ای، دکتر علی نظری به عنوان مسوول جدید سازمان بسیج اساتید لرستان معارفه شد

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.