راهپیمایی عظیم ۱۳ آبان

تصور واهی امریکا این است که می تواند با فراخوان به مقابله با انقلاب اسلامی بپردازد .......

بسمه تعالی

فقط انسان های ضعیف اندازه امکاناتشان کار می کنند(شهید تهرانی مقدم).

برای نخستین بار از دولت ایالات متحده بدلیل انتخاب همزمانی سالگرد تسخیر لانه جاسوسی در ایران و اعمال تحریم ها تشکر می کنیم و این همزمانی را به فال نیک می گیریم. این یک انتخاب تاریخی است. تلاش فزاینده امریکا برای روز ۱۳ آبان بر این اساس است که ظاهرا تحریم های جدیدی را اعلام نماید. در حقیقت، آخرین دور از تحریم ها از ابتدای سال، مد نظر بوده است.

تصور واهی امریکا این است که می تواند با فراخوان به مقابله با انقلاب اسلامی بپردازد، همانگونه که قبلا نیز مدعی ایجاد تابستان داغ شد ولیکن به لطف پروردگار و درایت مقام معظم رهبری فشار ها تا حد زیادی کنترل شدند. هم اکنون نیز با تغییر موضع، مدعی اعمال برنامه های تحریمی پاییز است و مقاصد شوم دیگری با نام غیر واقعی و واهی تحریم ها علیه ملت بزرگ ایران را مطرح می کنند. بدهی است در این میان، قویترین سلاح برای آنها، امید به غرب و تفکر لیبرالیست در داخل کشور و در نهایت دلار امریکایی می باشد که البته باید گفت، برای دولت امریکا با بیش از ۲۰ تریلیون دلار بدهی و کشوری در آستانه آشوب و فروپاشی، چنین سلاح هایی نیز بیش از این، قدرت ایجاد فشار را ندارند.

از جمله راهکارهای پیش رو در مقابله با فشار های استکبار می توان به مواردی همچون حل مشکلات اقتصادی با تکیه بر توانمندی های داخلی و بدون توجه به تحریم ها اشاره نمود. راهبرد جمهوری اسلامی را در قبال جنگ اقتصادی دشمن، استمرار روحیه انقلابی و استکبار ستیزی ۱۳ آبان ۵۸، توکل به خداوند متعال و عدم اعتماد به وعده های پوشالی دشمن، همدلی و وحدت و برنامه ریزی دقیق اقتصادی با مدیریت جهادی در تمامی سطوح خرد و کلان مملکتی و در پرتو معنویات رهبر معظم انقلاب می باشد. جوانان دهه های ۵۰ و ۶۰ که امروز پدران و مادران این سرزمین پهناورند به یاد می آورند زمانی را که سایه شوم جنگ نابرابر بود، دشمن تا بن دندان مسلح بود، خون و باروت بود و تمام دارو ندار خانه ها بود که با جبهه ها تقسیم میشد. آن روزه استکبار ستیزی بود، ایثار بود و شهادت و امروز، ایرانی قدرتمند به اقرار خود فرماندهان آمریکایی و اسراییلی و مردمی که قویترین سلاحشان ادامه دادن راه امام راحل(قد سره) و شهدا و پیروی از رهبر فرزانه انقلاب است. این روزها، آمریکا ومتحدانش ما را هدف گرفته اند و با اعمال فشار های روانی ، سعی در تشدید جنگ فرهنگی و اجتماعی دارند. ما نیز به گفته فرمانده سپاه قدس ، سردار سلیمانی عزیز، لحظه ای نیست که به دشمن خود و به نابودی او فکر نکنیم.

امروز کلمه تحریم، بی مقدار ترین، بی ارزش ترین و ضعیف ترین واژه ای است که هرگز قادر نخواهد بود در اندیشه متعالی پیروان ولایت، و به عزت و شرافت این مملکت بزرگ، کوچکترین خدشه ای وارد کند. دیگر برای نابودی ایران، بسیار دیر شده چرا که ریشه های درخت تنومند انقلاب اسلامی با خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعین حرم آبیاری شده است.

جان به کف، خنده به لب، شعله به دل، شور به سر ، جان فدا در ره جانانه عشقیم هنوز...

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.