مقاله با عنوان مطالعه و بررسی گام دوم انقلاب اسلامی و مقوله سبک زندگی

جمعه 1399/12/01 - 16:41 رستم اشرف پور …
مسئول کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی و حرفه ای دختران اهواز خبر داد:

مقاله با عنوان مطالعه و بررسی گام دوم انقلاب اسلامی و مقوله سبک زندگی

مقاله سرکار خانم ندا مهرجویان در ژورنال علمی – پژوهشی خارجی به چاپ رسید

به گزارش کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی و حرفه ای دختران اهواز  مقاله ای با عنوان  مطالعه و بررسی گام دوم انقلاب اسلامی و مقوله سبک زندگی توسط یکی از اساتید عضو هیأت علمی کانون مذکور به نام سرکار خانم مهرجویان در ژورنال علمی – پژوهشی علیرغم سختی ها و سنگ اندازی های فراوان توسط سر دبیر آن به چاپ رسید. 
بر اساس این گزارش سرکار خانم  ندا مهرجویان نویسنده مقاله مذکور که این مقاله رادر ژورنال علمی – پژوهشی خارجی چاپ نموده است، از سختی ها و مشکلات چاپ آن  به خاطر استفاده از سخنان گهربارامام خمینی بنیان گذارکبیر انقلاب اسلامی ایران  و مقام معظم رهبری و استفاده از گفتمانها و رخدادهای سیاسی اجتماعی شکل گرفته در آن مطالبی ارائه نمود که به مذاق آنها خوش نیامده واز سوی سردبیر آن ژورنال خارجی برای چاپ آن سنگ اندازی هایی آغاز گردید. نویسنده نامبرده که از خانواده شهدای مدافع حرم نیز می باشد(سردار شهید جانمحمدعلیپور) با همه مشکلات و ایرادات ارائه شده به صورت علمی با رفرنس ها و ارائه مستندات قوی وغیر قابل انکار علمی و تاریخی به دفاع از مقاله خود پرداخته و با تلاش ها و پیگیری های مستمر و مستدل علمی فراوان موفق به اثبات نظریات خود و اقناع سردبیر و در نهایت چاپ مقاله در این مجله علمی گردید.
گفتنی است تلاش ها و پیگیری در خصوص تبیین اهداف انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب وپرداختن به مقوله سبک زندگی اسلامی از محورهای قابل توجه مقاله مذکور است.
 

رسانه و ارتباطات بسیج اساتید استان خوزستان

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)