سالروز حماسه ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

پنجشنبه 1400/10/09 - 23:29 رستم اشرف پور …
بیانیه کانون بسیج اساتید صنعت نفت به مناسبت سالروز حماسه نهم دی

سالروز حماسه ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

.

سالروز حماسه ۹ دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گرامی باد. 
بسم الله الرحمن الرحیم
یوم‌الله نهم دی‌ماه سال 1388 روز بی نظیری است که مردم فهیم و ولایت مدار ایران اسلامی بخصوص نوجوانان و جوانان به موجب بصیرت دینی و انقلابی عمیق خود به خیابانها آمدند و علاوه بر اینکه سیلى محکمی به صورت فتنه گران زدند، یکبار دیگر پیوند خود با آرمانهای بلند امام راحل و تبعیت از مقام عظمای ولایت حضرت آيت الله العظمي خامنه اي (مد ظله العالي) را با صدای بلند فریاد زدند. در این روز جهانیان شاهد همبستگی مردم و پیوند عمیق بین امت و رهبری برای غلبه بر فتنه دشمنان داخلی و خارجی بودند و یکبار دیگر دشمنان در جدا کردن مردم از نظام اسلامی ناکام ماندند. به سبب اهمیت این اقدام خود جوش، انقلابی و به موقع بود که مقام معظم رهبری به مردم فرمودند:
خدا از شما راضی باشد، خوب عمل کردید. در طول این سالها هرجا کشور نیاز داشت، شماها وارد شدید؛ بی‌منّت، بی‌توقّع، با بصیرت وارد میدان شدید. ملّت عزیز ما خیلی خوب عمل کرد. خداوند ان‌شاء‌الله توفیقاتش را، رحمتش را، فضلش را بر این ملّت نازل کند. سینه‌ سپر کردید، این کشور را شما نجات دادید (۱۳۹۶/۱۰/۱۹).
اکنون در دوازدهمین سالگرد حماسه ملت عاشورایی و با بصیرت ایران اسلامی که همچون برگ زرینی در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی می درخشد و دومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید سلیمانی و یارانش، با تأکید بر حفظ وحدت و روحیه استکبار ستیزی و پاسداری از ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی از کلیه هموطنان به ويژه دانشگاهیان می‌خواهیم تا با افزایش سطح بینش دینی و بصیرت سیاسی خود و تبعیت از ولایت فقیه تمام تلاش خود را در جهاد برای پیشرفت و عدالت در کلیه عرصه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی برای اعتلای روزافزون ایران اسلامی بکار گیرند.
بسیج اساتید دانشگاه صنعت نفت
۹ دی ماه ۱۴۰۰

رسانه و ارتباطات اجتماعی بسیج اساتید خوزستان

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)