هم اندیشی و هم افزایی جامعه دانشگاهی نهضت استادی بسیج استان خوزستان با محوریت شعار سال

پنجشنبه 1401/01/25 - 11:43 رستم اشرف پور …
با حضور فرماندهی سپاه استان خوزستان برگزار شد

هم اندیشی و هم افزایی جامعه دانشگاهی نهضت استادی بسیج استان خوزستان با محوریت شعار سال

جلسه هم اندیشی و هم افزایی جامعه دانشگاهی نهضت استادی بسیج استان خوزستان با محوریت شعار سال در محل سالن جلسات بسیج اساتید استان وبا حضور فرماندهی سپاه استان و روسای دانشگاه‌های مرکز استان برگزار شد.


به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج خوزستان:در این جلسه که با حضور فرماندهی سپاه استان سردار حسن شاهوارپور در محل سالن جلسات بسیج اساتید استان  وبا حضور روسای دانشگاه‌های مرکز استان برگزار شد، روسای دانشگاه ها مرکز استان در خصوص موضوع تحقق شعار سال و نقش دانشگاه در تحقق شعار سال به ویژه دانش بنیان کردن منابع، اعم از منابع تولید و منابع انسانی ضمن ارائه نظرات راهکارهایی را ارائه نمودند.
حسن شاهوارپور گفت: جامعه استادی بسیج در کنار صنعت و دانشگاه و به تبعیت از مقام معظم رهبری و در راستای پیگیری دغدغه های معظم له که در ابتدای سال نسبت به تبیین شعار سال و انجام کار میدانی و اجرایی در کف میدان فرمان دادند، با اهتمام جدی برای حل مشکلات مردم،کمک به اشتغال و تولید با تقویت شرکت های دانش بنیان تلاش خواهد کرد.
بر اساس این گزارش در پایان فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان پیشنهاد داد برای شروع کار برنامه ریزی جهت برگزاری همایش اهمیت و ضرورت توجه به این فرمان مقام معظم رهبری در دستورکار قرار داده شود.

رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج خوزستان

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)